Fethiye / MUĞLA
Fethiye Oto Beyin Tamiri
Telefonla Ara

Beyinden Adblue İptali

Beyinden adblue iptali ile aracınızın elektronik kontrol ünitesi vasıtasıyla meydana gelen problemlere karşı savaşabilirsiniz. Euro 6 standartlarında üretilen dizel otomobillerde bulunan adblue sistemi işlevsel olarak emisyon azaltımına yarar. Ağır vasıta, hafif ticari vasıta ve binek otomobillerde bulunan bir sistem olan adblue, kronik problemler meydana getirebilir. Bu da sürücünün hem bütçesinden hem de zamandan kaybetmesi ile sonuçlanır. Yakıt tüketimini önemli ölçüde artıran adblue sisteminin bozulması aracın aynı zamanda hız limitini 20 km/saat olarak belirlemesine sebep olur. Aracın kendisini korumaya aldığı bu problemde otomobilinizi en kısa süre içerisinde bize getirmelisiniz. Muğla’nın tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, hem kronik hatalar hem de kullanıcı kaynaklı olan problemlere karşı benzersiz çözümler sunar. İki farklı yöntemle müdahale ettiğimiz adblue sisteminde elektronik kontrol ünitesi olarak adlandırılan ve sektörde araç beyni olarak bilinen ECU üzerinden beyinden adblue iptali işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Bunun yanı sıra emülatör kullanarak bu sistemin tekrar işlevsel haline gelmesini sağlayabiliriz. Aracınızın yakıt tüketiminde önemli ölçüde artış yaşanmasına sebebiyet veren adblue arızaları bütçenizin altüst olmasına neden olur.

WhatsApp Hizli Basvuru

Beyinden Adblue İptali Faydalı mı?
Elektronik kontrol ünitesi üzerinden adblue iptalinin gerçekleştirilmesi aracınıza zarar vermez. Beyin üzerinden yapılan müdahalelerde aracınız Euro 4 standartlarına tekrar döner. Bu da yakıt tüketiminin üç puan üzerinde harcama yapacağınız anlamına gelir. Ancak beyinden adblue iptali gerçekleştiren uzmanlarımız, müdahale sonrasında Euro 6 sisteminin getirmiş olduğu yakıt tasarrufundan faydalanmanızı sağlar. Elektronik kontrol ünitesi düzenlemeleri daha büyük zararlar ile karşılaşmanızı engeller. Bunun yanı sıra emülatör vasıtasıyla da iptal işlemlerini gerçekleştiririz. Elektronik kontrol ünitesi üzerinden gerçekleştirilen revize işlemlerinde öncelikle aracınızın beyninde bulunan yazılımın bilgisayar ortamına indirilmesi gereklidir. Ardından adblue ile ilgili olan bölümlerin pasif edilmesi ile işlemlere devam edilir. Pasifize işleminden sonra yeniden araca yükleme yapılır. Buda orijinal yazılım ile modifiye edilen yazılım arasında dinamik farkların oluşmasına neden olabilir. İşinin uzmanı olan firmamız, beyinden adblue iptali işlemleri sayesinde bu tip problemlerin oluşmasını engeller. İşinin uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılan iptal işlemlerinde araç beyninde gerçekleştirilen işlemler sonrasında aracınızın içerisinde adblue yokmuş gibi bir algı oluşur. Aracınızın beyni sanki otomobilinizde böyle bir sistem yokmuş gibi davranır. Ancak halihazırda var olan bu sistem işlevini sürdürdüğü için orada daha farklı problemler meydana gelebilir. SCR ve DPF gibi farklı filtreler vasıtasıyla ünitelerin olması gerekenden farklı bir şekilde çalışmasına sebebiyet verebilirsiniz. Fiziki ünitelerin temizliğinin gerçekleşmediği bu sistem sizin için zararlı olabilir. Bu nedenle belirtilen filtrelerin tekrardan sökülmesi gerekebilir. Aracınızın Euro 6 normlarını kaybetmemesi için alanında uzman olan ekibimiz, son teknolojik düzenlemeler ile müdahalede bulunur.

Beyinden Adblue İptali

 
Beyinden Adblue İptali için Bize Danışın
Beyinden adblue iptali ve emülatör kullanarak gerçekleştirdiğimiz işlemler sayesinde araç yazılımınızı müdahalede bulunmuyoruz. Emülatör aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz işlemlerde sigara kutusu ebadında olan bir araç vasıtasıyla aracınızın can bus hattına bağlanıyoruz. Aracınızın orijinalliğini bozmadan gerçekleştirdiğimiz işlemlerde emülatör, sanki aracınızda düzgün bir şekilde çalışan adblue sistemi varmış gibi davranır. Rejenerasyon işlemi sayesinde aracınızda SCR ve DPF gibi filtreleri sökmemize gerek kalmaz. İşlemler oldukça kısa olduğundan dolayı aynı gün içerisinde aracınızı alabilirsiniz. Euro 6 normlarında çalışmaya devam eden aracınızla birlikte çok daha yüksek performans ve güç elde etmeniz mümkündür. Profesyonel hizmetleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan firmamız Euro 4, Euro 5, Euro 6 araçların tamamında en doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Araçlarda oldukça önemli problemler çıkaran ve sık sık arızalanan adblue sistemlerine daha fazla bütçe ayırmak zorunda değilsiniz. Bir kez yaptırdığınız işlemler sonrasında aracınızı uzun yıllar boyunca ilk günkü performansında kullanabilirsiniz. OBD soketi vasıtasıyla gerçekleştirdiğimiz onarım işlemlerinde aracınızı normalden farksız bir şekilde kullanmanız mümkündür. Sağlıklı ve başarılı bir uygulama olan çözümlerimizde sizin için en doğru uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Bazı binek araçlar, iş makineleri, tır, otobüs ve kamyon gibi çeşitli araçlarda kullanılan bu sistem yaşanan sorunların kökten bir şekilde çözülmesine yardımcı olur. Sistemin bypass edilmesi ile tamamlanan süreç sonrasında aracınızın sorunsuz olarak çalıştığını göreceksiniz. Bu işlem aracınıza herhangi bir zarar vermez. Aracınızda hız sınırlamasının meydana gelmesini istemiyorsanız ve çekiş gücünün sistemsel olarak düşmesini istemiyorsanız bizi tercih edin.

Beyinden Adblue İptali

Beyinden Adblue İptali Hangi Araçlarda Gerçekleştirilir?
Asfalt kırıcı, traktör, biçerdöver gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı araçta kullanılan adblue konusunda uzman olan firmamız, tüm markalardaki ve modellerdeki otomobillerde iptal işlemlerini gerçekleştirir. Aracınızda adblue sorunu olsa dahi arıza lambasının yanmadan gönül rahatlığıyla işlemlerinize devam edebileceğiniz iptal hizmetlerimiz sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Son teknoloji güncel arıza tespit cihazları ile işlemlerin çok daha kısa bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz. Sürücülerin para ve zaman kaybetmemesi için emek sarf eden alanında uzman olan ekibimiz, beklentilerinize göre en doğru uygulamaları gerçekleştirir. Yaptığımız emülatör sistemi sayesinde, esasında aracınızın normalden farksız bir biçimde yoluna devam edebilmesini sağlıyoruz. Çünkü emülatör sistemi sayesinde aracınızın beyni düzgün çalışan bir adblue’ya sahip olduğunuzu düşünecektir. 1 dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde tamamladığımız işlemler zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Esasında bir marka olan adblue çevreye zarar verici bir maddedir. Motordan çıkan zararlı kimyasalları zararsız kimyasallara dönüştüren bir madde olan bu sistemde aşındırıcılık işlevi de vardır. Otomobil Endüstrisi Derneği tarafından korunan bu sistem özellikle ticari araçlarda oldukça işlevseldir.

Beyinden Adblue İptali

Beyinden Adblue İptali ve Sistemin Kullanımı
Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında ülkemizde adblue kullanımı daha azdır. Araçların performansının artması ve zararlı gazların minimize edilmesi için tercih edebileceğiniz bu sistem arızalandığında emülatörler vasıtasıyla müdahale edilmesi, aracınıza herhangi bir zarar vermez. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz iptal işlemlerinde araçların performansının eskisi gibi olması için emek sarf ederiz. Aracınızdan daha fazla verim alabileceğiniz iptal işlemleri Muğla’nın tüm ilçelerinden bize ulaşmanız için bir aracıdır. Adblue arızalarına karşı çözüm üretmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beyinden Adblue İptali Teknolojinin imkanlarından yararlanarak gerçekleştirdiğimiz işlemlerde %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak mutluluğunuza ortak oluyoruz. Dilediğiniz zaman tekrar bizimle iletişime geçerek aracınızın eski haline dönmesini de sağlayabilirsiniz. Belirli bir emisyon standardı yakalamak için kullanılan bu sistem üzerindeki sensörler, pompa ve ısı sensörleri gibi farklı arızaların tamamında yetkin olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Aracın verimli olarak işletilmesini engelleyen bu problem genellikle sık sık dur kalk yapılan araçlarda bozulur. Hava ile temas ettiği durumlarda kristalleşen bu sıvı, araçlarda tıkanıklık meydana getirebilir. Kolay bir şekilde donabilen bu sıvının %100 kalıcı çözümü için tercih edebileceğiniz firmamız sayesinde düşük bütçelerle aracınızın performansını artırmanız mümkündür. Müşteri odaklı olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında en doğru çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Sorunsuz ve güvenli yolculuklar için tercih edebileceğiniz firmamız sayesinde kısa veya uzun yolculuklara içiniz rahat bir şekilde çıkacaksınız. Benzersiz hizmet anlayışı ile yanınızda olan markamız hakkında daha bilgi sahibi olmak ve tamir işlemleri için randevu almak için bizimle iletişime geçin.

WhatsApp Hizli Basvuru

Telefonla Ara
» Fethiye Araç Motor Beyni Tamiri Detaylarını Öğrenin  
Sık Sorulan Sorular
Oto beyin tamirinde Garanti veriyor musunuz?

Evet, garantili oto beyin tamir hizmeti sunuyoruz.

Oto beyin tamir hizmetinizi verdiğiniz yer sadece Fethiye mi?

Fethiye merkezli olarak tüm Türkiye'den gelenlere oto beyin tamir hizmeti veriyoruz.

Oto beyin tamiri cihazı satışınız var mı?

Evet, elden teslimat, Fethiye'de kurulumla teslimat ve kargo ile Türkiye'nin tüm bölgelerine hızlı teslimat yapıyoruz.

 

Oto beyin arızasının tespiti için ücret ödüyor muyuz?

Arıza tespit sonrası arızanın çözümü hizmetinide bizden alırsanız ücretsiz olarak arıza tespiti yapıyoruz. Sadece arıza tespiti talep ediyorsanız ücretlidir.

Kargo ile oto beyin cihazı gönderimi yapabiliyor musunuz?

Evet, Türkiye'nin tüm bölgelerine adresinize teslim şekllinde kargo ile gönderim yapıyoruz.

Oto beyin kursu veriyor musunuz?

Evet, Türkiye'nin en iyi oto beyin tamir kursunu veriyoruz. %100 öğrenme garantili, birebir ve Fethiye'de verilmektedir.

 

Kaç yıllık oto beyin tamir tecrübeniz var?

 19 Yıllık oto beyin tamir tecrübemizle %100 çözüm odaklı hizmet veriyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 963158
HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR