Fethiye / MUĞLA
Fethiye Oto Beyin Tamiri

Fethiye Ateşleme Beyni Tamiri

Fethiye ateşleme beyni tamiri  hizmetlerimiz sayesinde ateşleme konusunda yaşadığınız problemlere uygun çözümler getiriyoruz. Endüksiyon bobini vasıtası ile gerçekleştirilen ateşleme işlemlerde gelen 12 voltluk elektrik bujiye iletilir. Yakıt karışımının tutuşması için bu işlemin gerçekleşmesi gereklidir. Bujinin şase ucuna ark yapan hava, sıkıştırılır. Sıkıştırılan hava ise tutuşur. Elektronik ateşleme sistemi bobine bağlı olduğu için bu parçaların bakım ve Fethiye ateşleme beyni tamiri işlemleri birbirinden bağımsız düşünülemez. Aracınızın ateşlemeden kaynaklanan problemlerden ötürü yolda kalmasını istemiyorsanız Fethiye ateşleme beyni tamiri hizmetleri sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Hizli Basvuru

Fethiye Ateşleme Beyni Tamiri için Gerekenler
Bazı durumlarda araçlarda birden fazla bobin bulunabilir. Bu gibi durumlarda araçta bulunan bobin sayısına bakmak gereklidir. Eğer araçta tek bobin varsa ve ateşlemede problem meydana geldiyse, araç hiçbir şekilde çalışmaz. Bobinin olması gerekenden daha düşük seviyede stres üretmesi durumunda stop etme, vuruntu, silkeleme, titreme, pişmemiş benzin atma, zor emek harcama gibi işlemlerden geçirilmesi gereklidir. Eğer aracınızın içinde yanmış yakıt kokusu alıyorsanız bizimle iletişime geçin. Çünkü; aracınızda birden fazla bobin varsa ve bir tanesi yanmışsa aracınız çalışmaya devam edebilir. Siz fark etmeseniz bile arka planda aracınız hasar görmüş olabilir. Bu nedenle Fethiye ateşleme beyni tamiri hizmetlerimizden faydalanmak için aracınızın tamamen durmasını beklemeyin.

Fethiye Ateşleme Beyni Tamiri

Fethiye Ateşleme Beyni Tamiri ve Değişimi
Araçlarda meydana gelen ateşleme sorunları, kimi zaman önlenemez hasarlara yol açabilir. Bu gibi durumlarda ateşleme beyninin içinde bulunan parçaların veya beynin kendisinin değiştirilmesi gerekebilir. Yenilenen bobinlerinizle uzun kilometreler boyunca yol gidebilirsiniz. Aracınızda sorunsuz bir sonuca ulaşmak istiyorsanız siz de profesyonel araç tamir ve bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Muğla’nın tüm ilçelerindeki araç sahiplerine verdiğimiz hizmetlerle beklentilerinizi en üst seviyeden karşılıyoruz.

Telefonla Ara
» Fethiye Araç Motor Beyni Tamiri Detaylarını Öğrenin  
Sık Sorulan Sorular
Oto beyin tamirinde Garanti veriyor musunuz?

Evet, garantili oto beyin tamir hizmeti sunuyoruz.

Oto beyin tamir hizmetinizi verdiğiniz yer sadece Fethiye mi?

Fethiye merkezli olarak tüm Türkiye'den gelenlere oto beyin tamir hizmeti veriyoruz.

Oto beyin tamiri cihazı satışınız var mı?

Evet, elden teslimat, Fethiye'de kurulumla teslimat ve kargo ile Türkiye'nin tüm bölgelerine hızlı teslimat yapıyoruz.

 

Oto beyin arızasının tespiti için ücret ödüyor muyuz?

Arıza tespit sonrası arızanın çözümü hizmetinide bizden alırsanız ücretsiz olarak arıza tespiti yapıyoruz. Sadece arıza tespiti talep ediyorsanız ücretlidir.

Kargo ile oto beyin cihazı gönderimi yapabiliyor musunuz?

Evet, Türkiye'nin tüm bölgelerine adresinize teslim şekllinde kargo ile gönderim yapıyoruz.

Oto beyin kursu veriyor musunuz?

Evet, Türkiye'nin en iyi oto beyin tamir kursunu veriyoruz. %100 öğrenme garantili, birebir ve Fethiye'de verilmektedir.

 

Kaç yıllık oto beyin tamir tecrübeniz var?

 19 Yıllık oto beyin tamir tecrübemizle %100 çözüm odaklı hizmet veriyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 944074
HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR