Fethiye / MUĞLA
Fethiye Oto Beyin Tamiri
Telefonla Ara

İmmobilizer İptali

İmmobilizer iptali ile araçlarda meydana gelen problemlere anında kesin çözümler üretiyoruz. Her marka ve model araç için yapmış olduğumuz uygulamalarda alanında uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Araçların çalınma ihtimalinin engellenmesi adına uygulanan immobilizer sayesinde dışarıda bıraktığınız araçlarınızın güvenliğini sağlarsınız. Otomobillerin ve diğer motorlu araçların kedi anahtarı dışında, başka bir araçla açılmamasına yardımcı olan immobilizer teknolojisi, avantajlarının yanı sıra dezavantajlara da sahiptir. Araç güvenliği için oldukça avantajlı olan bu teknolojik uygulamalar bazı durumlarda kişinin dezavantaj yaşamasına sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarda da immobilizer iptali hizmetleri tercih edilir. Bu hizmetler kapsamında anahtar takımı esnasında çipe denk gelen immobilizer bölümünün alınması söz konusudur. Bu sayede immobilizer teknolojisi kolay bir şekilde iptal edilebilir.

WhatsApp Hizli Basvuru

İmmobilizer İptali Neden Tercih Edilir?
Araç güvenliği konusunda destekleyecek sistemler arasında bulunan immobilizer teknolojisi tanımlanan anahtar dışındaki farklı anahtarlarla çalışmadığı için kişinin bazı durumlarda mağdur olmasına sebebiyet verebilir. Eğer aracı düz kontak şeklinde çalıştırmaya çalışırsanız ateşleme olmayacağı için istediğiniz sonucu elde edemezsiniz. İmmobilizer teknolojisi aynı zamanda yakıt alımı sırasında otomobilinizdeki yakıt bölümünü kilitleyebilir. Bu da olur olmadık zamanlarda aracınızla ilgili problemler yaşamınıza sebebiyet verebilir. Tüm bunların yanı sıra elektrik devresi ile birlikte kontak ve anahtar içinde olan sistem temasa geçmez. Bu gibi durumlarda araç kendisini tehlikede zannettiği için kilitler. Yani esasında aracınızı korumak için tercih ettiğiniz bir immobilizer teknolojisi bazı durumlarda yaşamınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Araç çalıntılarını engelleyen en önemli etkenlerden bir tanesi olan immobilizer teknolojisi otomobillerin çalınma oranını önemli ölçüde düşürmüştür. Fakat bazı durumlarda sürücüler için pek çok farklı dezavantaj oluşturan immobilizer teknolojisi aracın motor kısmını kilitlemeye yardımcı olur. Bu durum, hırsızlık yapmak isteyenler için dezavantaj iken sürücü için oldukça avantajdır. Fakat bazı durumlarda araç kendi sürücüsünü bile tanıyamaz ve kilitler. Bu gibi durumlarda da kişi immobilizer iptali tercih eder.

İmmobilizer İptali

İmmobilizer İptali için Profesyonel Çözümler
Hırsızlık durumlarına davetiye çıkaran immobilizer iptali işlemleri tamamıyla kişinin kendi isteğine bağlıdır. İmmobilizer teknolojisi de yeni nesil uygulamalardan bir tanesi olduğu için elektronik sektöründeki sorunlardan muzdarip olabilir. Güvenlik sistemi için oldukça avantajlı olan immobilizer teknolojisi, araçların kontak kısmına tanımlanır. Aynı zamanda anahtar kısmına da tanımlanan bu teknoloji iki bölümdeki elektriğin birbirine denk gelerek etkileşime geçmesi ile sonuçlanır. Aracınızın anahtarının su ile temas etmesi veya yere düşmesi gibi durumlarda sistem bozulabilir. Anahtar üzerindeki çipin zarar görmesi durumunda, kişi aracına binemez ve kullanamaz. Bu da özellikle uzun yollarda veya acil durumlarda çıktığınız yolculuklarda önemli bir kayıp yaşamınıza sebebiyet verebilir. Araç anahtarının su veya yer ile sert bir şekilde temas etmesi durumunda zarar gören çip, araç panelinden kendisini belli eder. Çünkü hata verildiği durumlarda araç panelinde bulunan ikaz ışıkları sizi uyarır. Bu gibi durumlarda meydana gelen problemin en kısa sürede alanında uzman olan ekiplerce düzeltilmesi şarttır. Aracınızı tekrar kullanabilmeniz için oldukça önemli olan bu süreçte hızlı ve kesin çözümleri almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmmobilizer İptali

İmmobilizer İptali için Aracınız Uygun mu?
Aracınızda immobilizer olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız aracınızın içerisinde kırmızı bir ışık aramalısınız. İmmobilizer sistemine tanımlı olan araçların içerisinde gösterge lambalarında kırmızı bir ışık bulunur. Bunun yanı sıra bazı araçlarda sesli bir uyarı sistemi de vardır. Araçların ön konsol bölümüne göre şekillenen ışık yeri farklı bölümlerde olabilir. Hırsızlara karşı aracınızı korumak istiyorsanız immobilizer teknolojisi tam size göre. Ancak yukarıda da belirtildiği gibi çeşitli durumlar immobilizer iptali gerektirebilir. Bunun için Muğla ilinde hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Muğla’nın tüm ilçelerinden firmamıza gelebilir, alanında profesyonel olan uzmanlarımızın desteğinden faydalanabilirsiniz. Meydana gelen hasar konusunda herhangi bir fikriniz yoksa da bize danışın. Profesyonel teknisyenlerimiz bilgisayar sistemleri vasıtasıyla aracınızda meydana gelen problemi kesin bir şekilde, teknolojinin getirileri ile belirliyor. Bu sayede siz de içiniz rahat bir şekilde işlemlerin kısa sürede tamamlanmasını sağlıyorsunuz. 1958 yılından bu yana hayatımızda olan immobilizer teknolojisi hırsızlar için oldukça caydırıcı olmuştur. Günümüzde birçok otomobilde kullanılan bu sistem, özellikle kapalı garajı bulunmayan araçlar için oldukça avantajlıdır.

İmmobilizer İptali

İmmobilizer İptali Gerekli mi?
Aracınızın bir sabah uyandığınızda yerinde olmadığını görmek istemiyorsanız bu teknolojiden vazgeçmeyin. Eğer kendinize özel bir garajınız varsa veya binanızda kullanabileceğiniz ortak bir garaj varsa bu durumda daha fazla korunaklı olabilirsiniz. İmmobilizer teknolojisi ile kötü bir ananız yoksa bu sistemden vazgeçmek hırsızlara davetiye çıkarmak olabilir. Yine de aracınızda ilgili immobilizerden kaynaklı sorunlar yaşıyorsanız alanında uzman olan profesyonellerimize immobilizer iptali konusunda güvenebilirsiniz.Aracı koruma altına alan bu teknoloji ateşleme yapmayarak otomobilin çalışmasını engelliyor . Zor bir sistemi olan bu süreçte devre dışı bırakma için sistemi iyi bilen profesyonellerin destek vermesi gereklidir. Eğer aracınızda immobilizer arızaları varsa siz de zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek araçlarınızın ilk günkü performansına sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Oto elektrik servisi konusunda uzman olan ustalarımız deneme yanılma yöntemiyle değil, son teknolojik ekipmanlar sayesinde sorunun ana kaynağını tespit ederek çözüme kavuşturur. İşlemler ortalama 1 saat sürdüğü için hiç evinize gitmeden bile aracınızı alıp tekrar yolunuza devam edebilirsiniz. Eğer sizin aracınızda immobilizer teknolojisi varsa ve motorun çalışmaması gibi bir problemle karşılaşıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Kontak anahtarının dönmemesi, kilitlenme sorunlarının oluşması, kilit açma ile ilgili problemlerin meydana gelmesi gibi durumlarda danışabileceğiniz firmamız sayesinde en doğru sonuçları alacaksınız. Her marka ve modele hizmet veren alanında uzman olan ekibimiz, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak çözümler üretir. Üstelik tüm bu hizmetler için sektörel rekabet avantajını ön plana çıkaran markamız sayesinde bütçenizi yormadan işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

WhatsApp Hizli Basvuru

İmmobilizer İptali ile Rahat Edin
Aracınızdaki immobilizer teknolojisi sürekli olarak arıza yapıyorsa tamamen iptal ettirmek yerine yenilemeyi de deneyebilirsiniz. Aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak için tercih edebileceğiniz bu teknoloji aracın çalışmasında durdurduğu zaman ve araca zarar verdiği zaman sürücüler için bile bir tehlike olarak karşımıza çıkabilir. Kontrol bölümüne özel bir parça entegre edilen araçlarda güvenlik üst seviyede olur. Anahtar bölümüne de entegre edilen bir diğer parçanın bütünleşmesi ile birlikte aktif güvenlik önemlerini alınması mümkündür. Bu sistem aracınıza zarar veriyorsa ve işlemlerinizi aksatıyorsa immobilizerlerin iptali işlemlerini tercih edebilirsiniz. İmmobilizer iptali için tercih edebileceğiniz profesyonellerimiz, işlemlerin dakikalar içerisinde tamamlanmasını sağlar. İster otomatik isterse manuel şanzımanlı araç olsun fark etmez; her marka ve model araç için en uygun çözümleri sunan firmamız sayesinde araçlarda meydana gelen diğer problemler için de bize danışabilirsiniz. Bu sayede araç içindeki problemleriniz ile ilgili farklı farklı oto tamir merkezlerine gitmek yerine tek bir noktadan beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan hem de efordan tasarruf edersiniz. Tüm işlemler tek bir merkezden gerçekleştirileceği için bütçe açısından da zorlamazsınız. Size özel olarak sunduğumuz indirimler, profesyonel hizmet, güler yüzlü ve çok daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçin.

Telefonla Ara
» Fethiye Araç Motor Beyni Tamiri Detaylarını Öğrenin  
Sık Sorulan Sorular
Oto beyin tamirinde Garanti veriyor musunuz?

Evet, garantili oto beyin tamir hizmeti sunuyoruz.

Oto beyin tamir hizmetinizi verdiğiniz yer sadece Fethiye mi?

Fethiye merkezli olarak tüm Türkiye'den gelenlere oto beyin tamir hizmeti veriyoruz.

Oto beyin tamiri cihazı satışınız var mı?

Evet, elden teslimat, Fethiye'de kurulumla teslimat ve kargo ile Türkiye'nin tüm bölgelerine hızlı teslimat yapıyoruz.

 

Oto beyin arızasının tespiti için ücret ödüyor muyuz?

Arıza tespit sonrası arızanın çözümü hizmetinide bizden alırsanız ücretsiz olarak arıza tespiti yapıyoruz. Sadece arıza tespiti talep ediyorsanız ücretlidir.

Kargo ile oto beyin cihazı gönderimi yapabiliyor musunuz?

Evet, Türkiye'nin tüm bölgelerine adresinize teslim şekllinde kargo ile gönderim yapıyoruz.

Oto beyin kursu veriyor musunuz?

Evet, Türkiye'nin en iyi oto beyin tamir kursunu veriyoruz. %100 öğrenme garantili, birebir ve Fethiye'de verilmektedir.

 

Kaç yıllık oto beyin tamir tecrübeniz var?

 19 Yıllık oto beyin tamir tecrübemizle %100 çözüm odaklı hizmet veriyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 656341
HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR