Fethiye / MUĞLA
Fethiye Oto Beyin Tamiri

Ortaca Oto Beyin Tamiri

Ortaca oto beyin tamiri konusunda uzman olan firmamız, her türlü motorlu taşıdın eski performansına kavuşmasını sağlar. Motorun tüm kontrollerinden sorumlu olan beyin bölümü oldukça önemlidir. Bu bölümün arızalanması motorun genel kabiliyetini olumsuz yönde etkiler. Yağ basınç sensörü, yağ sıcaklık sensörü, araç hız sensörü, soğutma suyu sıcaklık ayarlamaları, emme havası sıcaklık ayarlamaları, hava akışı, yakıt, gaz kelebeği konum sensörü gibi tüm akşamlar motorun beyni ile entegrelidir. Bu alanlarda meydana gelen problemler, kişinin aracının neredeyse hiç kullanamamasına sebep olabilir. Elektronik kontrol ünitesi olarak da adlandırılan otomobil beyinlerinde beyin tamiri, oto Elektroniği, oto güvenlik, arıza tespiti, multimedya sistemleri gibi birbirinden farklı konularda destek sunulur. Alanında uzman olan personellerimiz şanzıman beyinleri, ABS beyni, merkezi kilit beyni ve airbag beyni gibi aklınıza gelebilecek tüm konularda sizlere destek olmaktan büyük mutluluk duyar.

WhatsApp Hizli Basvuru

Ortaca Oto Beyin Tamirinden Faydalanın
Hem Ortaca ilçesinden hem de Muğla’nın diğer ilçelerinden ziyaret edebileceğiniz oto beyin tamir merkezimiz sayesinde zahmetsiz bir şekilde aracınızın yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimiz ile birlikte yazılım kopyalama ve yükleme cihazları sayesinde otomobilinizin beynine hızlı bir şekilde onarıyor ve son teknolojiden yararlanarak sorunun hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Arızanın tespit edilmesi için özel olarak kullandığımız araçlar vasıtasıyla sorunun hızlı ve profesyonel bir şekilde tespit edilmesini sağlıyoruz. Sorunun kesin, net ve hızlı bir şekilde tespit edilmesi çözüme de en hızlı şekilde ulaşmamıza yardımcı oluyor. Bilgisayarlar vasıtası sayesinde gerçekleştirmiş olduğumuz işlemlerde programlama cihazları kullanarak arızaların tespit edilmesini sağladıktan sonra araç beyninin sorunsuz bir şekilde tamir edilmesini sağlıyoruz.

Ortaca Oto Beyin Tamiri

Ortaca Oto Beyin Tamir Merkezimizde Neler Var?
Ortanca bölgesi ve Muğla’nın diğer ilçelerinden tercih edebileceğiniz tamir merkezimizde neler yok ki! Anahtar kodlama ve immobilizer teknolojisine sahip olan ekibimiz kilometre tamiri ve dijital gösterge tamir gibi konularda da yanınızdadır. Egzoz geri dönüşüm sistemi iptali ve partikül filtresi iptali gibi alanlar içinde tercih edebileceğiniz firmamız, Ortaca oto beyin tamiri konusunda en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Ortaca oto beyin tamiri merkezimize hem manuel hem de otomatik şanzımanlı araçlarınızı getirebilirsiniz.  Firmamız, eski yeni araç fark etmeksizin tüm motorlu taşıtlar için en uygun çözümleri sunar. Bu sayede sizin de içiniz rahat eder. Tatilde bile olsanız aracınızın emin ellerde olduğunun bilinciyle içiniz rahat bir şekilde aracınız ile ilgili endişelenmezsiniz.

Ortaca Oto Beyin Tamiri

Telefonla Ara
» Fethiye Araç Motor Beyni Tamiri Detaylarını Öğrenin  
Sık Sorulan Sorular
Oto beyin tamirinde Garanti veriyor musunuz?

Evet, garantili oto beyin tamir hizmeti sunuyoruz.

Oto beyin tamir hizmetinizi verdiğiniz yer sadece Fethiye mi?

Fethiye merkezli olarak tüm Türkiye'den gelenlere oto beyin tamir hizmeti veriyoruz.

Oto beyin tamiri cihazı satışınız var mı?

Evet, elden teslimat, Fethiye'de kurulumla teslimat ve kargo ile Türkiye'nin tüm bölgelerine hızlı teslimat yapıyoruz.

 

Oto beyin arızasının tespiti için ücret ödüyor muyuz?

Arıza tespit sonrası arızanın çözümü hizmetinide bizden alırsanız ücretsiz olarak arıza tespiti yapıyoruz. Sadece arıza tespiti talep ediyorsanız ücretlidir.

Kargo ile oto beyin cihazı gönderimi yapabiliyor musunuz?

Evet, Türkiye'nin tüm bölgelerine adresinize teslim şekllinde kargo ile gönderim yapıyoruz.

Oto beyin kursu veriyor musunuz?

Evet, Türkiye'nin en iyi oto beyin tamir kursunu veriyoruz. %100 öğrenme garantili, birebir ve Fethiye'de verilmektedir.

 

Kaç yıllık oto beyin tamir tecrübeniz var?

 19 Yıllık oto beyin tamir tecrübemizle %100 çözüm odaklı hizmet veriyoruz.

 » Güvenlik Kodu : 759450
HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR